S NAŠIMI SLUŽBAMI
BUDETE MAXIMÁLNĚ SPOKOJENI

Našim zákazníkům poskytujeme servis v maximální míře. Pomůžeme Vám s výběrem obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a dalších materiálů do Vašich koupelen. Vyhotovíme profesionální grafický návrh, nabízíme vyhotovení návrhu spárořezů, okótované půdorysy,... vytvoříme cenovou nabídku, kterou poté můžeme znovu konzultovat. Nabízíme i rozvoz a realizaci koupelny na klíč.

Koupelny
na klíč

Díky této komplexní službě Vám odpadá jak řada starostí s mnoha dodavatelskými firmami, tak i složitá koordinace jednotlivých prací. Realizace na klíč Vám tak ušetří nejen peníze, ale především Váš čas.

číst více

Grafický
návrh

Nabízíme zpracování dispozičního řešení a grafickou vizualizaci koupelny dle Vašich představ včetně nacenění montážních prací, kotování a spárořezů.

číst více

Rozvoz
a doprava

Vybrané zboží Vám dopravíme po celé ČR. Využíváme vlastní vozidlo nebo se obracíme na expediční společnost. Dodávky menších rozměrů zasíláme Českou poštou, s. p.

číst více

Kamenické
práce

Nabízíme řezání profesionální vodou chlazenou pilou od firmy Montolit a dále nabízíme možnost vrtání otvorů profesionální vrtačkou od firmy Rothenberger.

číst více
Close
Close