Grafický
návrh

Nabízíme zpracování dispozičního řešení a grafickou vizualizaci koupelny dle Vašich představ včetně nacenění montážních prací, kotování a spárořezů.

Grafický návrh se vytvoří v momentě, kdy máte vybrané obklady, dlažby a zařizovací předměty do Vaší koupelny. Umíme vyhotovit grafické návrhy i jiných prostor než koupelen. Např. vstupních hal, obývacích místností, schodišť, teras, bazénů apod.

Pro vytvoření reálného grafického návrhu potřebujeme znát rozměry místnosti, kterou budeme modelovat, dále pak výšku stropu, kde jsou umístěné dveře, rozměr okna, výška parapetu, pokud je šikmina, tak její zaměření. V případě, že je již rozvedená voda, potřebujeme i zaměření vývodů vody a odpadů.

Zákazník zaplatí objednaný typ grafického návrhu včetně zvolených příplatků. Formulář obsahující výběr obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a doplňků vyplní společně s prodejcem. Grafik koupelnového studia zpracuje dodané podklady a vytvoří návrh koupelny popř. jiné místnosti, který je následně poslán zákazníkovi ke schválení.

Po odsouhlasení návrhu zákazníkem je vyhotovena finální vizualizace, která obsahuje všechny náležitosti (viz. typy grafických návrhů). Tato vizualizace je zákazníkovi dodána v elektronické nebo tištěné podobě.Po celou dobu realizace grafického návrhu komunikuje náš grafik se zákazníkem, buď telefonicky nebo e-mailem.

TYPY GRAFICKÉHO NÁVRHU A PŘÍPLATKY

TYP GRAFICKÉHO NÁVRHU CENA
Grafický návrh 3 000 ,-
1 změna 1 000 ,-
Kotování + sparořezy 1 500 ,-
Close
Close